3ο Παπαφλέσσεια Tennis Open - Τελικά Αποτελέσματα

Έπεσε η αυλαία του 3ου Παπαφλέσσεια Tennis Open, του τουρνουά ανοικτής συμμετοχής της Καλαμάτας. Το τουρνουά είναι ημερολογιακά το πρώτο τουρνουά της σειράς Peloponnesus Tennis Masters, μίας σειράς συλλογής πόντων των τριών τουρνουά της Πελοποννήσου (Παπαφλέσσεια Tennis Open-O.A.Καλαμάτας, Athlisis Cup-Ρήγας Αργολίδας, Κολοκοτρώνεια Tennis Open-ΑΕΚ Τρίπολης) για την ανάδειξη των Πρωταθλητών στις κατηγορίες 14-34 και 35+.

Ο Ο.Α.Καλαμάτας ευχαριστεί θερμά τους χορηγούς και δωροθέτες του 3ου Παπαφλέσσεια Tennis Open:
1) MLS-Making Life Simple, δώρο 1 tablet στους νικητές των κατηγοριών Open
2) Ανδριανός - Ποιοτικές Κτιριακές Εγκαταστάσεις, δώρο ένα πακέτο φιλοξενίας για τον ξενώνα Γόρτυς (ορεινή Αρκαδία) στους νικητές των κατηγοριών 35+
3) Messinian Bay Hotel, δώρο ένα πακέτο φιλοξενίας
4) Σταυρούλα Κουτίβα - φυσιοθεραπεύτρια, δώρο 5 συνεδρίες φυσιοθεραπείας
5) Λαλάκος/Γερονικολός Ασφαλιστικές Υπηρεσίες - δώρο μία ετήσια ασφάλεια πυρός οικίας.
6) Christian Hairteam - δώρο 2 πακέτα υπηρεσιών περιποίησης μαλλιών
7) Louis Diagnosis - δώρο αλλαγή λαδιών σε Ι.Χ.
8) Electronet Κατσαρός - δωροεπιταγή αξίας 30€
9) Bareira - ημερίσια διαμονή με φαγητό/ποτό αξίας 30€
10) Be relaxed - 2 συνεδρίες μασάζ

Κατηγορία Ανδρών 50+:
1. Κώστας Λαφογιάννης - Σπάρτη
2. Ιωάννης Λυμπερόπουλος - Σ.Α.Μεσσήνης
3. Δήμος Δημόπουλος Ο.Α.Καλαμάτας

Κατηγορία Ανδρών 35+:
1. Κώστας Λαφογιάννης - Σπάρτη
2. Βασίλης Βλάχος - Άτλας Τρίπολης
3. Κώστας Κωνστάνταρος - Ο.Α.Καλαμάτας

Κατηγορία Ανδρών Open:
1. Νίκος Γαλάνης - Ο.Α.Καλαμάτας
2. Σταύρος Παπαβασιλείου - Ο.Α.Καλαμάτας
3. Αλέξανδρος Κάρβελης - Ο.Α.Καλαμάτας

Κατηγορία Ανδρών Διπλά:
1. Νίκος Γαλάνης & Νίκος Πουλακίδας - Ο.Α.Καλαμάτας
2. Σταύρος Παπαβασιλείου & Αλέξανδρος Κάρβελης - Ο.Α.Καλαμάτας

Κατηγορία Γυναικών 35+:
1. Βάσια Μπίζου - Ο.Α.Καλαμάτας
2. Βούλα Σταθούλια - Ατλας Τρίπολης
3. Όλγα Καλογεράκου - Ο.Α.Καλαμάτας

Κατηγορία Γυναικών Open:
1. Ραφαηλία Μπουρτσουκλή - Άτλας Τρίπολης
2. Μαρία Καραναγνώστη - ΑΕΚ Τρίπολης
3. Αγγελική Κουλουμπού - Ο.Α.Καλαμάτας

Κατηγορία Αγόρια 10ρια:

1. Άγγελος Λαμπρόπουλος - ΑΕΚ Τρίπολης

2. Μιχάλης Λαμπρόπουλος - ΑΕΚ Τρίπολης

Κατηγορία Αγόρια 12ρια:

1. Ντίνος Καραναγνώστης - ΑΕΚ Τρίπολης

2. Παναγιώτης Αναστόπουλος - ΑΕΚ Τρίπολης

Κατηγορία Κορίτσια 10ρια:

1. Ξένια Τσάλτα - Ο.Α.Καλαμάτας

2. Μαριάννα Παπακωνσταντίνου - Ο.Α.Καλαμάτας

Κατηγορία κορίτσια 12ρια:

1. Σήλια Λαμπροπούλου - ΑΕΚ Τρίπολης

2. Μιλένα Βουδούρη - ΑΕΚ Τρίπολης

Συνημμένα αρχεία:

         

                                   

                  

Go to top